Als je het puur voor de fm funktie doet volstaat deze prima:
https://nl.aliexpress.com/item/1005007210873582.html
Mometeel kosten ze rond de 6 euro zie ik maar ik heb ze al onder de 4 euro gekocht. Gewoon ff zoeken en wachten tot ze weer voorbij komen voor ene lage prijs.
Ik heb daar een paar van aangeschaft en werken op 2 AA batterijen ik heb ze getest met verschillende batterijen goedkope meuk draaide ongeveer 24 uur de duurdere varta en duracel etc meende dat ik 86 uur gehaald heb. Op het laatst wordt het volume zwak maar met oordopjes of als je de radio tegen je oor drukt nog wel goed te volgen.
Verder wat betereft de documenten, ik zal gewoon alle belangerijke dingen of waarvan jij denkt dat ze dt zijn op een inderdaad versleutelde stick zetten.
Denk bijvoorbeeld ook aan dierbare foto's of video's
Ik zie eigenlijk geen reden om het niet te doen, usb sticks kosten niet veel meer en veel tijd is er ook niet mee gemoeid.